O nás

Jak to začalo..

Stejně jako se motýl vyklube z nehezké kukly, tak i obyčejná kartonová krabice v sobě může mít něco, co se ukáže až při jiném pohledu. Při vyhazování krabic od horských kol se motýl začal klubat. Bylo vidět, že se mu z tvrdé kukly neleze jednoduše, ale našel si cestu. A jak se dostával na světlo, byla postupně vidět celá jeho krása. První místo kam si vyletěl byla svatba dvou úžasných lidí na krásném místě pod Sněžkou. A najednou bylo jasné, že by měl doletět i mnohem dál... 

O motýlkách..

Kartonový motýlek Muchos je vyrobený pouze z použitých krabic. Právě použitý materiál dává motýlkům originální design, který v sobě nese jak lehkost a pevnost, tak i myšlenku šetrného přístupu k životnímu prostředí. Stuhy motýlků jsou výměnné, a tak je možné je měnit k různým událostem nebo třeba podle každodenní nálady. Každý motýlek je tak originálním doplňkem, který je elegantní, působivý a neokoukaný. Vázání motýlků je pružné a zároveň lehce nastavitelné pro jakýkoli krk. Na motýlky lze navíc (např. pro různé události jako svatba, maturita apod.) vygravírovat libovolný nápis, znak či obraz. Na přání mohou být i v různých tvarech a provedeních. Muchos motýlek není jen ozdobou, ale je také výrazem postoje k životnímu prostředí. A tak je jeho nošení nejenom slušivé, ale i přínosné a inspirativní.  

... a ještě něco navíc

S kartonovým motýlkem budete vždy středem pozornosti. Elegantně, decentně a vždy po svém. 

O nás

Muchos Manufactory je malá rodinná dílna založená hlavně pro kreativní vyžití a pro radost z našich výrobků. Jsme táta a syn (Kuba & Kuba) a snažíme se spojovat svoje nápady a dávat zdánlivě už nepoužitelným věcem novou originální tvář.